Bilgi Bankası : Değişim / İptal / İade
   

Yasal süreçler gereği cayma hakkı kapsamında iade işlemleri ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde yapılabilmektedir. Garanti kapsamındaki arızalı tüm ürünler için değişim işlemleri servis raporu ile yapılabilmektedir. Yetkili servisler tarafından yapılan inceleme sonucu değişim kapsamında olduğu belirlenen ürünler için değişim işlemi yapılır.

14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı sadece mesafeli satış sözleşmelerinde (online siparişlerde) geçerlidir.

Orijinal ambalajı açılmış, bozulmuş ve ticari vasfını yitirmiş ürünler.
Ürün içeriğinde yazılım içeren ürünler. (Ses Kartı vb..)
Kurulumu yapılmış ürünler. (Piyano, Davul vb..)
Hijyenik açıdan tehlike arz edebilecek ürünler. (Nefesli Enstrümanlar, Mikrofonlar, Kulaklıklar vb..)
Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünler.
Koruyucu materyal ve jelatinleri sökülmüş olan ürünler.

İade ve Değişimi mümkün olmayan ürün gruplarında, ürünü kargodan “teslim almadan” iade edebilir ya da değişimini talep edebilirsiniz. İlgili ürünlerin teslim alınması iade ve değişim hakkını tamamen ortadan kaldıracaktır.

Ürünlerimiz sigortalı olarak Aras Kargo veya UPS Kargo ile gönderilmektedir. Adrese bağlı olarak doremusic Xpress ile gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması ile gönderim seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Arızalı , eksik ya da satın aldığınızdan farklı bir ürün teslim edildiyse "iade / değişim işlemleri" için , aşağıda yer alan formu doldurup , ürünü size geldiği şekilde Levent Ofis adresimize iade edebilirsiniz. Ya da daha detaylı bilgi için "0850 955 77 77 " numaralı Sipariş Destek Hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Depo Adres Bilgileri: Levent  mah. Yeni Sülün sk. No:10 Beşiktaş İstanbul
Aras Kargo Müşteri Numaramız: 714308301538
UPS Kargo Müşteri Numaramız: 1R39V8 

Ürünler mutlaka size gönderildiği gibi, taşıma esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.


Ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket ya da bant yapıştırılmamış olması gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka iade / değişim formu doldurmanız ya da 0850 955 77 77 numaralı Sipariş Destek Hattından bizlere ulaşmanız gerekir.

İade / değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için "İade ve Garanti Koşulların"a tıklayarak iade/ değişim formunu indirebilir, formu doldurduktan sonra, iade@doremuzik.com.tr" adresine iletip, ürünü size teslim edildiği şekilde aşağıda yer alan adrese "Aras Kargo" ile gönderebilirsiniz.

Ambalajı/paketi açılmamış/kurulumu gerçekleştirilmemiş/ iadesi ya da değişimi mümkün olan ürün ya da ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört ) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler ile kusurlu/arızalı/bozuk ürünler bu kapsamda iade alınamamaktadır. İade edeceğiniz ürün, aksesuarları ve hediye olarak verilen promosyonlu/kampanyalı ürünleriyle birlikte aynı anda, orijinal ambalajında iade edilmelidir.

14 gün koşulsuz iade ya da değişim hakkı sadece online siparişler için geçerlidir.


© 2021, KUTBU KUTBU. Tüm hakları saklıdır.