Bilgi Bankası : Sipariş
   

do-re.com.tr üyeliğinize giriş yaptıktan sonra; hesabım bölümündeki siparişlerim sekmesine tıklayarak siparişinizin son durumunu ve detaylarını görebilirsiniz.

do-re.com.tr adresinden Web Sitemizi ziyaret ederek , beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz veya 0850 955 77 77 no'lu çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Ön sipariş ürünler henüz stoklarımızda mevcut olmayan ancak ithalat sürecinde ve geliş tarihi belli olan ürünlerin satın alma işlemidir.

Olası kur farklılıklarından veya oluşabilecek zamlardan etkilenmemenizi sağlar.

Ön sipariş ürünlerin sevkiyat süresi, ürünün sayfasında belirtilmektedir.

Üretici/sağlayıcı firma tarafından yaşanabilecek aksamalar durumunda ilgili birimimiz iletişime geçerek bilgi vermektedir.

Siparişiniz 1-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin kargoya verildikten sonraki durumunu, kargo takip numaranız ile kontrol edebilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin temin edilemediği durumlarda, talebiniz doğrultusunda, ilgili siparişiniz temin edilene kadar bekletilebilir, alternatif bir ürünle değişimi gerçekleştirilebilir ya da siparişiniz iptal edilip iadeniz gerçekleştirilebilir.

Siparişinizde yer alan ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünler birkaç farklı noktadan kargoya verilip farklı zamanlarda teslim edilebilir.

Siparişinizin tamamını veya siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü iptal edebilmeniz için ürün/ürünlerin faturalandırılmamış olması gerekmektedir. İptal talebiniz ile ilgili 0850 955 77 77 Dore Müzik Sipariş ve Destek Hattından bize ulaşabilirsiniz. Faturası oluşan ürünler için ise iade süreci başlatılmalıdır.


© 2021, KUTBU KUTBU. Tüm hakları saklıdır.