Bilgi Bankası : Kargo / Sevkiyat
   

Sipariş oluştururken ,sipariş notu kısmına talebinizi yazabilir , bizden dönüş aldıktan sonra ürünü ilgili mağazadan teslim alabilirsiniz.

doremusic Xpress ile İstanbul, İzmir, Ankara, Tekirdağ, Bursa, Adapazarı, Kocaeli, Düzce, Bolu, Yalova, Edirne ve Kırklareli adreslerine sevkiyat ekiplerimizle teslimat yapmaktayız. Teslimat süreçleriyle alakalı 0850 955 77 77 numaralı hat üzerinden bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. 

UPS Kargo, Aras Kargo ve doremusic Xpress ile gönderim yapılmaktadır. Tercih ettiğiniz kargo firmasını sipariş oluştururken sipariş notu olarak belirtebilirsiniz. 

Siparişinizin teslimatı sırasında ayrıca bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti talep edildiği durumlarda ürünü teslim almayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

do-re.com.tr adresinden vermiş olduğunuz siparişin teslimat sorunu ile ilgili destek almak için , "0850 955 77 77" numaralı Sipariş Destek Hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişinizdeki ürünler kargoya verildikten sonra , kargo takip numaranız telefon numaranıza sms olarak iletilir. Dilerseniz kargo bilgilerinize, Web Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra siparişlerim kısmından da ulaşabilirsiniz.

Kargonuzun teslimat süresi geciktiyse, "Canlı Destek" ya da "0850 955 77 77 Numaralı Destek Hattı" üzerinden bizlere ulaşıp bilgi / destek alabilirsiniz.

Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Hasar tespit belgesini düzenletmeden ürünü teslim alırsanız ,üründeki sorunun mağaza veya kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilirsiniz.

Kargonuzun durumu sorgulandıktan ve kargonun kayıp olduğu tarafımızca bildirildikten sonra ürünün yenisi kargoya verilir.

Aras Kargo ile sigortalı olarak gönderim yapmaktayız. Kargonuzu teslim alırken lütfen ürün paketini ve parça sayısını kontrol ederek teslim alınız.

Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği güvenlik nedeni ile yapılamamaktadır.

Kargonun evde bulunmama sebebiyle teslim edilemediği durumlarda, ürün teslimat şubesine geri döner. Kargonuzu bir sonraki gün teslimat şubesinden alabilirsiniz.


© 2021, KUTBU KUTBU. Tüm hakları saklıdır.