Bilgi Bankası : Ödeme / Fatura
   

Şahıs ve kurumsal faturalar ürün ile birlikte ve kayıtlı e-posta adresinize elektronik fatura olarak gönderilmektedir. Ulaşmadığı durumlarda fatura@doremuzik.com.tr adresine fatura talebinde bulunabilirsiniz.

Ödeme Bilgileri kısmına geldiğinizde , Havale / EFT ile ödemeye tıklayarak, ücretin tamamını ya da bir kısmını havale ile ödemeyi seçebilirsiniz. Gönderdiğiniz tutar en geç 1 iş gününe kadar kontrol edilerek siparişiniz onaylanır.
Havale ile verdiğiniz siparişte, dekont açıklama kısmına ilk olarak sipariş numarasını yazmayı unutmayın.

Kart üzerinde yazan isim soyisim, kart numarası , son kullanım tarihi ve kartın arkasında bulunan CVC2/CVV güvenlik kodunu yazıp , cep telefonunuza gelen 3D Güvelik şifresini girerek siparişini tamamlayabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarıyla tek çekim veya peşin fiyatına taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartınızdan tutarın çekildiği ancak siparişin oluşmadığı durumlarda (network yavaşlığı, sistemsel sorun vb.) 0850 955 77 77 numaralı Sipariş / Destek Hattını arayabilir, ücret iadesi ya da siparişinizin oluşturulması ile ilgili destek alabilirsiniz.

Ürünü sepete ekledikten sonra ödeme aşamasında sorun yaşıyorsanız;
Kredi kartı/banka kartı bilgilerinizi hatalı/eksik girmiş, online işleme kapalı veya kartınız bakiye yetersizliği vb. durumlar nedeniyle hata alınıyor olabilir.
3D güvenlik kodunuzu yanlış giriyor veya 3D güvenlik şifrenizin gönderildiği bankanızdaki kayıtlı cep telefonu bilginiz güncel olmayabilir.
Ürünün stok durumu değişmiş ve ürün tükenmiş olabilir.
Sistemsel anlık bir sorun yaşanıyor olabilir, konunun çözümü için 0850 955 77 77 numaralı destek hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Kredi Kartı ya da Havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişinizin iadesinde , toplam tutar doremusic tarafından tek seferde ödenir. Ancak bankaların kendi süreçleri gereği bu tutarlar, banka tarafından kartınıza seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir. İade ödemelerinin taksitle yapılmasında , herhangi bir müdahalemiz olmayıp detaylı bilgi için bankanızla iletişime geçmeniz gerekir.


© 2021, KUTBU KUTBU. Tüm hakları saklıdır.